Ledová židle
OHF
Motto:

Kdo se moc ptá, moc se dozví! Kdo se ptá více, dozví se více!!
 

Úvodní stránka


A od koho se to dozvědět, než od těch, které obdivujeme!
 
Ledová židle
R. Čechmánek
J. Klobouček
J. Čaloun
J. Heš
T. Horna
D. Hašek
Sid
M. Štěpánek
Společné akce
Co se chystá

Co už bylo

OHF sobě
Ohlasy H. F.

Seznam OHF

Síň slávy

Plus/Mínus

Kukínko
Media a hokej

Hokejové přehledy

Zlatý fond OHF

Ledová židle

Pohled pod led

Stálé Odkazy

Píplmetr
Od 7.1. 1999
Vás tu bylo píplmetr
(unikátních IP)

Martin Štepánek

DOMINIKA: Hodláš přejit do nějakého zahraničniho klubu či toužíš po vyššich soutěžich, jako je třeba zrovna NHL?

NHL asi láká každého hokejistu, ale myslím si, že mě už se zámoří netýká. Bude mi už osmadvacet let, nikdy jsem nebyl na draftu a dnes už je ta soutěž spíše pro hráče, kterým je osmnáct nebo devatenáct. Co se týče odchodu do zahraničí, chtěl bych to zkusit po sezoně. V Litvínově mi končí smlouva a po poměrně dlouhé době na Severu Čech bych změnu určitě uvítal.
 
 
GINTOMIK: Jak ses cejtil po včerejšim vitezným, famoznim, totálnim gólu, kterejs zavěsil "polákům" z Trince :-))) muselo to bejt neco jako Nagano, ne?

Pocit to byl nádhernej, tím spíš, že jsem se v sezoně trefil teprve podruhé. Navíc to byla trefa těsně před koncem, na 4:3, která znamenala vítězství v hodně důležitém zápase. Skvěle by se v takové chvíli ale asi cítil každý hokejista... :))
 
MATKO: Necitite v Litvinove nejaky tlak zo strany sponzorov zacinajucich sa na CHEMA... v otazke problemu s oficialnym hokejovym serverom ???

V Litvínově není žádný tlak ze strany sponzorů vůbec cítit, všechno probíhá naprosto v pohodě a v pořádku. Myslím, že Chemopetrol je "rozumný" sponzor.
 
 
TRIXINA: Po čím boku bys chtěl hrát (jako treba v Paterove útoku, nebo s Honzou Hlaváčem a tak...)

Ideální pětka? :)) V průběhu tří let v Litvínově jsem odehrál hodně s Angelem Nikolovem, myslím, že si vyhovujeme. Za náma bych nechal rozhodně Zdeňka Orcta, do útoku bych dal dva Ústečáky (Martin Štěpánek také pochází z Ústí nad Labem - pozn.), kteří se teď hodně prosazují - Honzu Čalouna a Milana Hejduka. A centr? To je hodně těžké, asi by vyhrál Tomáš Vlasák.
 
W.G.: Koho povazujete za nejlepsiho obrance s kterym hral ve dvojici ?

Tak to je hodně těžká otázka... S žádnou vyloženou hvězdou jsem si nikdy nezahrál, nepočítám-li jeden zápas s Jiřím Šlégrem - ten se nám navíc ve Zlíně vůbec nepovedl, prohráli jsme 2:11 a my byli snad u pěti gólů. Nejlepší obránce? No, asi Libor Procházka.
 
SCULL: Mam takovy pocit, ze Martin hraje v národáku trošku zakriknute a nervozne, tak bych se chtel zeptat, jestli se mi to jen zda a nebo jestli je ten mezinarodni hokej tak velky vykonostni rozdil...

Člověk si nemůže v národním týmu tolik dovolit, hokej je rychlejší, důraznější a chyby hráčů tam jsou daleko víc vidět. Navíc pokud jako obránce zaviním gól, tak se to podstatně hůř napravuje. Přesto si myslím, že s přibývajícím počtem zápasů na kontě je nervozita menší, a snad se zlepšují i výkony.
 
XRADIS: Jake jsi mel ambice kdyz jsi jako kluk zacinal s hokejem a jake hokejove cile mas ted...

V dobách mých začátků se moc o NHL nevědělo a nemluvilo, hlavním cílem bylo hrát první ligu a třeba se dostat do reprezentace. Teď mám cíle trošku jiné, chtěl bych si zkusit zahrát na Mistrovství světa a v nějaké kvalitní zahraniční soutěži, a v obou případech obstát.
 
 
XRADIS: Kdo je tvuj hokejovy vzor, pokud nejaky je

Možná bude odpověď poněkud překvapivá, přestože jsem obránce, tak nejvíce jsem obdivoval Jiřího Hrdinu. Líbil se mi jeho herní styl, přehled, bruslení... Hrdina byl vynikající hokejista.
 
 
XRADIS: Mluvi se v Litvajzu o mozných posilách (navratech odchovancu) pristi rok o s tim souvisejicich lepsich vysledcich Chezy v pristim roce?

Jediné, o čem se v Litvínově hovořilo, byl případný návrat Roberta Reichela, který prohlásil, že pokud by se vracel z NHL, tak jedině na Sever Čech. Zatím se jinak o posilách moc nemluví, v současnosti se spíše myslí na závěr letošního ročníku Staropramen Extraligy.
 
 
GINTOMIK: Martine, promin, ale myslis si, ze Poulicek je nejlepsi sportovni komentator roku? Me to prijde jako by řekli, ze Dasa Havlova je nejlepsi brankar :-))

:)) Já si myslím, že nejlepším televizním sportovním komentátorem je Petr Vichnar. Myšleno tím ze všech televizních sporťáků u nás.
 
 
SELMA:  Jak vzpomináte na leta strávená na Kladne, zda neuvazjete o navratu ci o prestupu do jineho extraligoveho klubu. Jak se Vám hraje v Pardubicich?

Kladno byla vlastně moje první Extraligová štace, vzpomínám na něj jedině v dobrém. Za dva roky jsem dostal hodně příležitostí, hrál jsem prakticky pořád v základní sestavě, takže skutečně moje vzpomínky v souvislosti s Kladnem jsou pozitivní. 
Co se týče přestupu do jiného extraligového klubu, tak zatím jsem o této možnosti moc nepřemýšlel, rád bych se totiž podíval do zahraničí.
(doplněno - který stadion u nás je nejlepší?)
Už od dob, kdy jsem hrával v Ústí nad Labem za Slovan, tak se mi nejlépe hrálo v Třinci. Měl jsem na ně štěstí, dařilo se mi dávat góly a tým tam většinou uhrál dobrý výsledek. Co se týče Pardubic, tak ty hrají pro mě nepříjemný technický hokej, výborně kombinují a hodně hrají kolem branky, to je pro obránce snad to nejhorší, co ho může potkat.
 
 
SIRIAN: Co si tak povidate se Zdenkem Orctem, kdyz rozcapene lezite proti sobe na lede na brise a hledite se do oci?:))

To je narážka na zápas Litvínova s Třincem... :)) V tu dobu jsme hráli jenom na pět obránců, takže jsme sbírali síly. Navíc to bylo v našem oslabení, tudíž šlo i o zdržovací taktiku. A o čem jsme si povídali? O tom, že jsme měli chviličku před tím štěstí, že poté, co Zdeňku Orctovi vypadl puk zpod chráničů, nedal Třinec gól... :))

Děkujeme Martine!

(1.3.99 tlumočil Albi)


 
Ledová židle:
N
 
3.6.2001 Roman Čechmánek
11. srpence Honza Klobouček
březen Jan Čaloun
22.1.00 Jiří Heš
18.1.00 Tomáš Horna
31.11.99 Dominik Hašek
2.4.99 Aprílová židle - SID
1.3.99 Martin Štěpánek
 

www.hokej.cz
Připojte se ZDARMA!