Ledová židle
OHF
Motto:

Kdo se moc ptá, moc se dozví! Kdo se ptá více, dozví se více!!
 

Úvodní stránka


A od koho se to dozvědět, než od těch, které obdivujeme!
 
Ledová židle
R. Čechmánek
J. Klobouček
J. Čaloun
J. Heš
T. Horna
D. Hašek
Sid
M. Štěpánek
Společné akce
Co se chystá

Co už bylo

OHF sobě
Ohlasy H. F.

Seznam OHF

Síň slávy

Plus/Mínus

Kukínko
Media a hokej

Hokejové přehledy

Zlatý fond OHF

Ledová židle

Pohled pod led

Stálé Odkazy

Píplmetr
Od 7.1. 1999
Vás tu bylo píplmetr
(unikátních IP)

Aprílová židle - SID

ROJ: 1. Kdy už si konečně nazuješ brusle a ukažeš se naledě??
2. Kolik uživatelek maš ve svým kontaktlistu na Icekve?

No zatím mne uniknul jenom jeden pobyt na ledové ploše a to bylo v Pardubicíc, Tábor ani Jihlavu sem bohužel nestihnul, ale v Pardunicích sem vehementně sháněl brusle asi 2 hodiny, ale nevyšlo to :-) Ale svatosvatě slibuju že určitě ano, ale až budete nadávat že jsem vám něco udělal, tak si nestežujte :-) A to ICQ ? Ježiš Roji ty chceš abych to počítal ? Stejně ze mne ty čísla s Gintomikem dycky vytáhnete tak co :-) 
 
 
PAVELKA: Která uživatelka je ti nejsymaptičtější?

Ač tahle otázka vypadá nevině je od Johnyho cílená velice záměrně :-) Odpoveď je TADY !! Tu mám nejradši :-) .. Hned po jašťůrce .. 
 
SPINDLAKUV DUCH: Ktery uzivatel je ti nejsymaptictejsi?
Tak ty ses přece jenom po tom Budějickým vyřazení voběsil :-) .. No původně sem chtěl napsat že máme oba nejoblíbenějšího uživatele Krákoru ale TEHLE je taky dobrej :-)
 
 
ŠPINDLÁK: Bral bys pul roku bez alkoholu za kladensky titul ?

Tak voběsil nebo nevoběsil ? :-) No já nevím, asi ne, já si poslední titul ještě pamatuju, takže to tak dramaticky neprožívám .. Někdo to nezažije třeba celej život že jo "chemici" :-))) .. Ale zajímalo co by na tohle odpoveděl takovej Gintomik :-) 
 
GINTOMIK: proboha, jak moh pruvodci zalozit takhle sqelou organizaci ?????

No tvoje "neúcta" k tomuhle dopravnímu prostředku je známá .. Z HISTORIE ICQ - From Gintomik "je to spinavy, vopres si hlavu do mista, kde ji melo tisic lidi pred tebou, proste hnus. rve to, skace to, stavi to, kde nechci. sou tam hnusny lidi, ktery smrdej." Ale být průvodčí je povolání jako každý jiný.. Někdo v noci sní o obcování s kýmkoliv a čímkoliv, já mám sny o tom jak lidem štípu lístky, to je hezké ne ? :-)) Bud rád vole, že se mi tenkrát nezdálo vo tom že sem agresivní maniak, to už by jsi se mne neptal na nic :-)) .. p.s - nezasvěcení asi trošku nechápou,tak sorry :-) 
 
PAVLA: Side, .... vsimla jsem si, ze na zadne fotce ze srazu nejsi vyfocen na ledove plose na bruslich :- ), ... je to z duvodu toho, ze jsi tak dobrej, a nechces zahanbit svoje spoluhrace a nebo se na nich neumis postavit ? :- )) Joooo, a jestli bude jako suvenyr Sidovo kozisek :- ))), tak doufam,ze me vylosujete :- ))

:-)) No, jak už sem psal možnost byla zatím jenom jedna, ale problém je nejdřív sehnat brusle, jelikož z těch posledních mne už trošku vyrostla nožička a v nějakým obchodě už sem nebyl od doby co jsem ještě za komunistů stál v pátek frontu na čerstvej chleba, tak ani nevím kde se to kupuje :-) Ale na tom důvodu kterej si napsala bude taky něco pravdy :-))) No a s tou cenou .. Nevím nevím co Roj vymyslel, ale něco určitě bude .. Kožíííšek je jako novýý :-)) .. p.s . - nezasvěcení zase sorry :-) 
 
Jan de Roy: 1. Side, co by jsi dělal, kdyby jsi se ocitl na pustém ostrově a jediný člověk (nebo co to je...) byl Pavel Poulíček ?
2. Viděl jsi film "GODZILA" ? Co říkáš této jaščůrce ?
3. Moje kamarádka si koupila psa (bullmastif). Troufneš si ukázat i tomuto malému "telátku" jak dělá jaščůrka ? (jako v Kralupech před pivasem)

No jo Honzík :-)) ja to veděl, už aby ti ten internet zas ustřihli :-) no dobrá tak za 1:) Ja nevím asi by se z nás stali kamarádi .. Byl by můj Pátek :-) .. Ale on by pro nás Vláďa Železný brzo někoho poslal, přece by TV N@VA nemohla bez této hvězdy existovat :-) .. 2) GODZILU sem neviděl, snad jenom vobrázky, ale tahle jašťůrka je pěkně přerostlý howado :-) .. 3.) Ehm.. :-)) To asi ne, přece jenom je něco jinýho 5-kilový jezevčík pan Majer než 50-ti kilová Andula :) .. Onehdá sem ji potkal vrčela na mně, ale bylo mi řečeno že se mne bojí .. ale neuklidnilo mně to :-) Stejně kecáš, že se ten jezevčík tenkrát počůral :-) 
 
 
MATKO: Tak aby rec nestala: V jakom vstahu si s Petrou?

Matko velice jednoduchá otázka :-) V ZAMILOVANÝM .. 
 
 
MAXIMUM: Nazdar Side, muzes mi prosim rict, jak jsi prisel na to, ze Bure nema kule? Martina by to docela rada vedela... krom toho, co te privedlo (krom Nagana) na vytvoreni teto stranky? Jeste te to bavi? Kolik mas podpisu od hokejistu ? (ehm, to s tema podpisama nemusis zodpovidat, to chce vedet muj braska).

No :-) Osobně sem to neprověřoval, ale při finále Nagana, když přede mnou stálo několik podnapilejších jedinců, to jeden z nich začal skandovat a tak sem uvěřil že má spolehlivé zdroje informací :-) .. Ale až to bude Martina prověřovat tak mi dej vedět, ať nematu další lidi .. No a k těm stránkám .. Nebylo to Nagano, ale bylo to půvědně proto, aby jsme někde zveřejnili výpravu do Basileje, o kterou měli lidi zájem před odjezdem a po odjezdu a pak se to všechno tak nějak vyvrbilo .. Pak se objevovaly zprávy o "akcích" no a pak to vzal do ruky ROJ a dal tomu tuhle podobu .. A podpisy hokejistů snad ani nemám, možná sem měl ale asi sem je ztratil nebo co, to já si nepamatuju, ale mnohem víc si vážím, že se mne podařilo prodrat do první řady před Kotvu na autogramiádu skupiny LUNETIC .. Ochotné -náctileté devčata mne prozradili křestní jména mých idolů, znal sem akorát MARTINa, jak mne prozradil Mishanek, ale už znám i VAŠKA a další .. Když se mi podařilo rozezpívat fanatický dav písní "Seš moje máma" atmosféra byla neuvěřitelná, ani Nagnáno nebyl takový zážitek .. Kluci děkujem .. Ještě dneska mám na tváři nakreslené srdíčko s nápisem "Miluju Vaška" .. 
 
 
RAUL: Side: proc tolik chlastatas alkoholicke napoje? je to nezdrave mozna by si pak nevypadal tak jak vypadas=potkat te nekde v noci v nejaky ulicce okamzite vytahuju devitku a bez varovani strilim.

Nápoje ? Alkoholické ? Jak si na to proboha přišel ? :-) To přece nemůžeš usuzovat z toho že jsme s Rojem stáli frontu na pivo :-) Ale znáš přece tu poudačku "Roste jako z piva" :-) .. I Jirka CB je toho důkazem :-) 
 
 
JERRY:  Cau, sakra jak vypadaji ty Jasturky?,jen podle toho brkani nevim o co de... Fakt ses nechal inspirovat Godzilou? nebo to amici obslahli od tebe? nezapomen se prihlasit v hollywoodu o autorska prava!!..a jeste jedna..kdo ma na svedomi Vfb Kladno v swh?..jestli Ty ,tak smykam sirak.. kolem 15. mista v celickem svete...to by byl primo nadlidsky bozsky vykon. 

češč chvopaku :-) Ne Godzilou sem se nenechal inspirovat, mají v tom prsty trošku Poláci za velkou louží a trošku "incident" u Vemblouda :-)) To je na dlouhy story .. Vfb Kladno je 15 ? .. Tak teď sem chtěl zalhat že sem to já, ale není tomu bohužel tak, utek mi začátek sezóny, takže sem začal stejně jako tvoji bizoni .. A je to dobrej souboj o prvenstvi :-) Sami Salo na HRAD !! :-)) 
 
 
MISHANEK : Side, proslycha se o tobe, ze si prase a howado, co je na tom pravdy ?

To je naprostá lež :-) .. Nevím kde a jak si na to přišel :-) Provokace .. Tohle ocenění náleží už několik let kolegovy Gintomikovy který je na něj patříčně hrdý :-) .. Jak se mne na takovou věc může ptát člověk který si plete slušnou restauraci s hřištěm, kříčí tam až je paní servírka zlá :-)) 
 
 

Ledová židle:
N
 
3.6.2001 Roman Čechmánek
11. srpence Honza Klobouček
březen Jan Čaloun
22.1.00 Jiří Heš
18.1.00 Tomáš Horna
31.11.99 Dominik Hašek
2.4.99 Aprílová židle - SID
1.3.99 Martin Štěpánek
 

www.hokej.cz
Připojte se ZDARMA!