VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH PŘÁTEL OHF

Hlavní stránka

 

Co se chystá

 

Co už bylo :-)

 

MS-Basel'98

 

Zapište se

 

Guestbook
Čtěte, co zapsali jiní

 


Na začátku byl chaos. Nikdo se s nikým neznal a všichni jsme sledovali hokej, chodili jsme naň a fandili jsme, každý tomu svému klubu. Kromě zaujetí z hry našich miláčků nás na ledě zaujalo i jedno kouzelné zaříkávadlo,  kterému většina normálních diváků vůbec nerozuměla, totiž nápis ..www.hokej.cz.. Protože jsme měli to štěstí, že jsme byli napojeni na Internet, zkusili jsme, co to udělá. Fungovalo to.  Kromě článků o hokeji se jevilo býti zajímavým zejména tlačítko OHLASY FANOUŠKŮ, vždyť my jsme fanoušci! A tak jsme si klávesnicemi sdělovali své dojmy, postupně jsme se přestali hádat, kterýže to tým je lepší, už jsme navzájem věděli, kdo fandí kterým barvám.
Přišlo Nagano, Staromák - nejlepší zážitek, jaký může hokejového fanouška potkat! Není divu, že jsme se na stránkách Ohlasů Hokejových Fanoušků ( OHF! ) začali domlouvat, že se seznámíme i jinak, než přes internet, nejlíp v hospodě :-). Jednou jsme se sešli dva, jindy čtyři, každý začátek je těžký.
Pak jsme přes internet zorganisovali výpravu na hokejové MS do Basileje, ačkoliv jsme každý z jiného města. Povedlo se, reportáž si můžete přečíst. Přišlo jaksi samo, že na srazy chodilo stále víc závisláků, takzvaných OHáeFáků. Kdyby to neznělo, jak ze seriálu na naší oblíbeNÉÉ TV Nova, řekl bych, že se z nás stali kamarádi. :-))))

 Zastihnout nás můžeš na xchatu (jinak řečeno IKSKO) v místnosti OHF, nebo na již zmíněných Ohlasech hokejových fanoušků, na místním chatu nebo se přijď zúčastnit nějaký další akce, o který se dočteš tady..

 Někteří z nás dokonce založili oficiální OHF Praha - internet hokejbal team , o jehož stránky se stará KIKINyní, když víte, co je to OHF a jak vzniklo, můžete postoupit na aktuální Hlavní stránku, kterou si uložte do svých oblíbených a často navštěvovaných adres (URL). Před tím si můžete projít další úvodní informace:

 Zde jsme ponechali původní design, abyste měli představu, kterak to vypadalo v pohnutých dobách pravěku OHF, léta páně 1998.

 Na hlavní stránce, podobně jako zde, je navigační modré pole, ze kterého se přehledně dostanete na hlavní themata, o nichž si něco povíme. Upoutávky na aktuální novinky naleznete přímo v textu hlavní stránky.

 Kronika akcí OHF, tedy reportáže některých přímých účastníků, se skrývá pod tlačítkem "Co už bylo". Naleznete zde archív nedávných i pravěkých akcí.
 Výsadní postavení má reportáž z Basileje '98, neboť to byla historicky první společná výprava za hokejem za hranice. Proto jsme ji vyhradili samostatný buttónek "BASEL '98"

 Ale nežijeme jen minulostí, naopak budoucnost je stále zajímavější! Nebudu vás urážet podceňováním vaší bystrosti, abych vám radil, jaxe o tom něco dočtete (pro jistotu - je to "Co se chystá")

 Můžete se nám zapsat do návštěvní knihy ("Zapište se"), nebo si ji přečíst ("Guestbook")

 Seznam "odkazů" průběžně aktualisujeme, jsou to tipy na stránky, které by vás mohly zajímat.

V rubrice "Media" naleznete články týkající se hokeje v mediích a obecně úvahy na toto thema, Pokusíme se tam dávat i přehled, kdy se co vysílá.

Velmi obsáhlá je rubrika "Perly OHF" zde jsou uspořádány vaše nekdy velmi zajímavé názory, nechybí ani ostřejší diskuse, veselé članky. Materiály neustále přibývají!

"Seznam OHF" je tu proto, abyste se mohli s kýmkoliv spojit, rychle si najít potřebná data, seznámit se :-) Zařazení do Seznamu je zcela zdarma!Teď jste ještě poučenější na to, abyste si mohli zabrouzdat na OHF, proto můžete konečně přejí na Hlavní stránku,  jelikož ta se, na rozdíl od této, aktualisuje velmi často.

Pro nejvytrvalejší zde mám něco o filosofii a technice stránek OHF:

Víme, že Váš čas je velmi vzácný, proto se snažime, aby se tyto stránky zbytečně dlouho nenatahovaly. Vyžádá si to ovšem omezeni grafiky na nejnutnější míru, tak omluvte někdy poněkud jednoduchý vzhled některých OHF stránek. Také se záměrně vyhýbáme použití různých animací a snažíme se to dohnat zajímavým obsahem! :-)

Vytváří se to převážně na Netscape Composeru 4.5 a nejlépe to vynikne v rozlišení true-color, tedy 24bitové. Obrazofka stačí v pohodě 800x600, ale i 640x480, prohlížeč vám stačí jakýkoliv od Netscape 2.0 či MSIE 3.0 nebo vyšší

Snažíme se dodržovat zásadu, že stránky se vám zobrazí v celé šířce nezávisle na velikosti okna prohlížeče, tedy tak, abyste nemuseli rolovat po šířce textu, máte-li menší okno.

Obsah stránek spoluvytváříte ty všichni, já a Sid tomu pouze dáváme formu (i když občas i něco napíšeme) Ale teď už tam fakt musíte! :-)


Stránku založíl SID dne 29.6.1998.
Ted se o ní starám převážně já, tj. Roj

Veškeré připomínky, dotazy a návrhy jsou vítány. Posílejte je emailem na známou Rojovu adresu OHF@usa.net , ICQ #16684945