Poul Robert  (OHF Praha)       4   (3 + 1)
    Koryčan Michal  (OHF Praha)    3   (1 + 2)
    Lörincz Tomáš  (OHF Praha)     1   (0 + 1)
Při shodném počtu bodů zde rozhoduje počet branek, nikoli zápasů.

Nejlepší klubový průměr bodů z hráčů základního kádru měl Tomáš Nosek (0,85). Přes bod na zápas se dostala trojice našich výjimečně nastupujících útočníků.
Jak by to asi vypadalo, kdyby všichni tři hráli pravidelně...

prům. záp. body
Procházka  Jakub   1,4    5   7    (7 + 0)
Růžička  Pavel     1,4    5   7    (3 + 4)
Fiala  Waldemar    1,3   10  13    (7 + 6)

Trestanost hráčů celé ligy

Na čelo se dostal Tomáš Nosek "díky" jeho vyloučení na 3+OK za faul pět vteřin před koncem posledního utkání sezóny.

celkem  3m  6m  OK
1.  Nosek Tomáš  (OHF Praha)       65  ( 1 + 3 + 2 )
2.  Podojil Tomáš  (Butchers)      56  ( 2 + 1 + 2 )
3.  Sýkora Milan  (Kert Park)      50  ( 0 + 4 + 1 )
4.  Drahota Martin  (Titan Vršo)   40  ( 1 + 1 + 1 )
    Krejcar Filip  (Butchers)      40  ( 0 + 2 + 0 )
    Levec Jan  (Butchers)          40  ( 0 + 3 + 1 )

12. Smeták Jakub  (OHF Praha)      23  ( 0 + 0 + 0 )
30. Kičerka Zbygniew  (OHF Praha)  12  ( 0 + 1 + 0 )
Průměr trestných minut v OHF:

průměr záp. minut
Nosek  Tomáš       2,5   26   65
Procházka  Jakub   1,8    5    9
Smeták  Jakub      0,82  28   23
Nejslušnějším hráčem celé ligy se stal Zdeněk Kmoníček. V 27 utkáních nebyl ani jednou vyloučen. Ani jednu trestnou minutu nemá šest hráčů, Zdeněk ale odehrál nejvíc utkání a má také nejvíc bodů.

Ještě bokem - Danielu Šímovi z Critters (#99) chyběl jeden bod k tomu, aby byl nejproduktivnějším hráčem ligy, a kdyby neměl na svém kontě jednu trestnou minutu, byl by s nulou minut ve třiceti utkáních i nejslušnějším hráčem ligy.

• tabulka slušnosti klubů
  • všechna utkání ligy v číslech (výsledky a střelci s asistenty)

vs  Critters               6    3   1   2   23:13   7

Nejméně branek padlo v duelech s Hokejkou a Kert Parkem. Hokejka nám vstřelila v šesti utkáních celkem jen šest branek, ale díky účinné defenzivě jí to stačilo na to, aby s námi vybojovala pět bodů. Přehled všech našich výsledků s jednotlivými soupeři jest zde.
    Individuální stats zatím nemáme. Vydržet!

Poslední víkend

V sobotu jsme si vítězstvím nad Kert Parkem 3:1 zajistili vítězství ve třetí lize. Soupeř nastoupil opět ve velmi silné sestavě, ale my jsme s ním drželi krok, a navíc jsme stříleli branky. Skóre na 3:0 upravili postupně Radek Zmátlo, Jakub Smeták a Radek Vokál. Celý zápas jsme hráli výborně, velkou chybu jsme ale udělali při rozehrávce v poslední minutě utkání a nakonec ji soupeř potrestal - brankou 13 vteřin před koncem zápasu.

V neděli na nás čekal v dešti náš obávaný soupeř. Hokejka na nás opět vyrukovala s tvrdou hrou často za hranicí pravidel. Že v utkání opět nepadne mnoho branek, to bylo zřejmé již během první třetiny. Do vedení se dostala gólem vteřinu před koncem první třetiny Hokejka a svůj náskok už udržela. Sezóna tedy nakonec skončila tak, jak jsme v sobotu ironicky předpovídali - porážkou 0:1 od posledního týmu ligy.

Všechny výsledky víkendu, tabulka a statistiky zatím nejsou k dispozici.

Druhou ligu vyhráli Pštrosi z Benešova, kteří ve finále porazili Jokery dvakrát 2:1. Benešov tak přímo postupuje do 1. pražské, Jokers budou hrát baráž o vyšší ligu.

Také v neděli se zadařilo

OHF - Critters 8:1 (3:0, 4:0, 1:1)
    (20.5.) Na neděli jsme se těšili, že si po sobotním tréninku s Butchers zahrajeme s Crittery pořádný napínavý zápas. Po sedmi minutách hry ale už bylo napětí pryč. Už v první minutě načal soupeře přesným tvrdým golfákem z pravého křídla Jakub Sandyn Smeták. V páté minutě šel Jakub na trestnou lavici za vysokou hůl, v sedmé zvýšil přesným tvrdým golfákem z pravého křídla na 2:0 a za necelou minutu dokončil přesným tvrdým golfákem z pravého křídla čistý hatrick. Brankář Critters nechápavě kroutil hlavou (stejně jako my) a OHF se naopak rozehrálo k jednomu ze svých nejlepších zápasů. Hráli jsme s velkou chutí, Critters se ale nevzdávali a zápas tak měl velký spád.
    Ve druhé třetině zvyšovali náš náskok Tomáš Nosek po sólu přes půlku hřiště, Filip Janda po brejku dvou na nikoho, Radim Mach střelou zblízka o brankářovu masku a tyčku pod víko a v poslední minutě druhé třetiny upravil Olda Bradáč na 7:0.
    Na střídačce padlo o přestávce tabu a začalo se mluvit o desítce s nulou - čímž bylo jasné, že nakonec nebude ani jedno. Ve třetí minutě poslední třetiny zvýšil na 8:0 z pozice zády k brance Radek Vokál a od té doby byla branka Critters zakletá. Celý zápas ale odolával i Robert Poul v naší brance, ale jak už to tak chodí, minutu před koncem už neodolal a Lukáš Bucek uzavřel účet zápasu na 8:1.

OHF - Critters 8:1

Kert Park má stále šanci na vítězství v lize a Vršovice na postup.
    Individuální stats zatím nemáme.

Výsledky 2. Pražské oblastní hokejbalové ligy 2001 / 2002

1. semifinále:
    SHM Hell Benders - HBK Jokers Praha 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
    21. a 32. Neradil, 4. Večeřa, 15. Kačmáček, 21. Dvořák, 30. Holub - 21. Beneš

HBK Jokers Praha - SHM Hell Benders 3:2 P (0:0, 2:1, 0:1)
    15. a 38. (p) Kroužil, 17. Střeska - 19. Kačmáček, 34. Pecinka

HBK Jokers Praha - SHM Hell Benders 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
    10. Střeska, 15. Trojan, 35. Baráth

2. semifinále:
    Vyprahlo Praha - HC Pštrosi Benešov 2:3 P (1:0, 1:1, 0:1)
    8. a 19. Hájek - 15. Svoboda Dan, 25. Řezníček, 40. (p) Kocmata

HC Pštrosi Benešov - Vyprahlo Praha 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
    10. Sehnal, 22. Svoboda Dan, 36. Dlabal - 5. Kokoška, 22. Leimer

finále play-off 2. Pražské OHbL
    HC Pštrosi Benešov - HBK Jokers Praha
    (Praha, Malešice - sobota 15:30, neděle 9:00, případně 14:00)

Pohodlné vítězství

Butchers - OHF 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)
    (18.5.) V sobotním odpoledním utkání jsme porazili odevzdané Butchers 7:0. Bez kapitána a střelce Mařenky-Levce, bez šance na postup a se znaveným brankářem byli Butchers nejsnadnějším soupeřem celého jara.
    Soupeř hrál se sedmi lidmi v poli, my s dvanácti. O vítězství bylo rozhodnuto ještě před začátkem utkání, otázkou bylo jen skóre. Soupeře načal po kombinaci kolínského útoku střelou do šibenice Radek Zmátlo. Za minutu dorážel na 2:0 Tomáš Nosek po střele Radima Macha.
    Na počátku druhé třetiny jsme dalšími dvěma slepenými góly (Mach a Fiala) zvýšili na 4:0, do konce třetiny jsme se již přes neustálé útočení do unavené obrany Butchers neprosadili.
    Ve třetí třetině ještě skóre vylepšili Jakub Smeták, Pavel Růžička a Radek Vokál.
    Sestava: Sládek (bez práce) - Šubrt, Nosek, Poul, Bradáč - Fiala, Kičerka, P.Růžička - Smeták, Vokál, Zmátlo - Mach, Janda. Od 3.třetiny se vyměnili Poul a Smeták.

Něco málo statistik

(14.5.2002) Tak na stránce jaxme hráli naleznete oficiální průběžné kanadské bodování týmu.

Na Jamesovo výslovné přání doplňuji informaci, že ve vítězném utkání s Vršovicemi (6:1) si zmíněný hráč mohl připsat první hatrick za OHF, kdyby nezavraždil trestné střílení, a že výborně zachytal Petr Sládek.

Kiki sestavil minitabulky OHF s jednotlivými soupeři. Přidávám ještě syntézu z Kikiho dat.

Také Kert Park se dočkal

OHF Praha - HC Kert Park Praha C(+B+A) 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Kert Park byl až do neděle posledním týmem, který nás ještě nedokázal porazit. Dosavadní výsledky byly 4:2, 2:1, 1:1 a 3:3. Nyní jsme letos poprvé nedokázali vstřelit branku a podlehli soupeři posílenému o několik hráčů z nejvyšších mládežnických soutěží 0:2. Vítěznou branku vstřelil v polovině druhé minuty neviditelnou bombou od modré kapitán Kolář. V páté minutě soupěř zvýšil nahozením ze středního pásma na 0:2, což byla také poslední branka utkání. Soupeř byl lepší, rozdíl v kvalitě týmů byl znát. Jak už ale je zvykem, s přehledem hrající soupeř si nedokázal vytvořit jasné gólové šance. My jsme ale hráli dopředu bez nápadu, nepřesně a chvílemi ustrašeně, takže jsme moc příležitostí ke vstřelení branky neměli. Snížení jsme byli nejblíže při powerplay minutu před koncem po tvrdé střele Honzy Sodomky, kterou brankář soupeře s obtížemi a se štěstím kryl.
    Protože Kert Park o víkendu porazil také Critters 4:1, snížil rozdíl na čelo tabulky na pouhé dva body. V dalším zápase Hokejka porazila Butchers 2:1.
    Letos nás čekají ještě čtyři utkání, příští dva víkendy v sobotu i v neděli, vždy v odpoledních hodinách.

Drama s jasným koncem

(8.5.) Středeční zápas s Vršovicemi (6:1) se pro nás nevyvíjel moc dobře - po první třetině jsme prohrávali 0:1. Ve druhé třetině ale skóre otočil dvěma brankami po samostatné akci zřídka hrající, ale často střílející Jakub Procházka. Ve třetí třetině jsme skóre zvýšili postupně brankami Kmoníčka, Smetáka, Vokála a Jandy.

V sobotu máme volno, v neděli dohráváme přeložený zápas s Kert Parkem.

Další ztráta s Hokejkou

(6.5.) S posledním týmem tabulky se nám nedaří, proti Hokejce neumíme zahrát. Nedělní zápas se vyvíjel podobným způsobem, jako ten předchozí. Vedli jsme 1:0 a soupeř otočil na 1:2. Tentokrát se nám ale podařilo vyrovnat, ikdyž to bylo díky hodně šťastné střele Radima Macha. Naši první branku vstřelil zblízka Zdeněk Kmoníček.
    Poprvé po dlouhé době jsme neměli k dispozici deset hráčů do pole. Chyběli nám dokonce i klasičtí obránci, takže jsme nastoupili ve velmi ofenzivní sestavě: Sládek - Nosek, Smeták, Poul - Vokál, Kičerka, Zmátlo - Mach, Kmoníček, Koryčan. Do poslední třetiny se do obrany přesunul zraněný Zdeněk Kmoníček a do útoku místo něj šel Jakub Smeták. Změna ale výsledku nepomohla.

Také Critters s námi ztratili body

(1.5) Po nedělním vítězství nad Butchers jsme porazili i dalšího uchazeče o postup, Critters. Ti nastoupili v mírně oslabené sestavě, neboť jim chyběl kapitán Krejčí, místo kterého hrál v obraně kanonýr Hanuš Kovárník. My jsme nastoupili také bez kapitána Šubrta, který má pracovní povinnosti.

V první třetině jsme se ujali vedení brankou Radka Vokála, který usměrnil mezi brankářovy betony přesnou přihrávku od Radima Macha z pravého křídla. Soupeř vyrovnal za čtyři minuty a byla to jeho první i poslední branka v utkání. Za necelou minutu nás opět poslal do vedení Radek Zmátlo po závaru před brankou Critters. Ve druhé třetině zvýšili vedení Filip Janda, který stojíce sám před brankářem zužitkoval pěknou přihrávku od Zbyňka Kičerky od zadního mantinelu. Za půl minuty po vyhrané buly vystřelil Tomáš Nosek a Radek Zmátlo na své oblíbené střelecké pozici u levé tyčky pod časomírou dorazil od mantinelu odražený puk do branky. Na konečných 1:5 upravil opět z voleje čtyři vteřiny před koncem zápasu Robert Poul po přihrávce z pravého rohu. Robert tak sebral za ním číhajícímu Radku Zmátlovi z hokejky jistý hatrick, korunu tomu všemu ale nasadili rozhodčí, kteří v zápise přehodili střelce s nahrávačem a branku omylem připsali nahrávajícímu Vokálovi. Do zápisu si ovšem rozhodčí mluvit nenechají (a nešlo o jedinou nepřesnost).

Po utkání ještě rozhodčí Adam odebral Filipovi Jandovi registračku za to, že Radim Mach pronesl po skončení zápasu v prostoru u šaten polovinu slavného filmového výroku - Dej blbci funkci. Proč nebyl registrační průkaz odebrán Machovi, ale Jandovi, přestože se na tom shodli oba dva hráči i rozhodčí Štastný, to ví jen rozhodčí Adam, ale nikomu to nepoví.

Výsledky a tabulka večer. Každopádně oba dva další zápasy třetí ligy byly zajímavé. V tom od osmi porazila Hokejka céčko Kert Parku 5:4, ikdyž Kert mocně dotahoval (z 5:2 na 5:4). V utkání od jedenácti přišli Butchers o kapitána a nejproduktivnějšího hráče ligy Jana Mařenku Levce, který neunesl rozhodování rozhodčího Adama a po faulu a několika urážkách a výhrůžkách inkasoval po minutovém trestu i šestiminutový, do konce utkání a disciplinární a z areálu hřiště odešel.

Opět těsné vítězství s Butchers

V neděli jsme porazili Butchers 2:0 brankami Jakuba Smetáka a Filipa Jandy. V druhém utkání Critters zdolali Hokejku a opět se vrátili na třetí místo.

Upevnili jsme vedení

OHF - Vršovice 8:2
    V sobotu prišel zápas, na který jsme dlouho čekali. Konečně jsme začali dávat góly a odnesl to Titan Vršovice. První třetina byla ještě ve stylu předchozích utkání (na náš úvodní gól Šubrta soupeř odpověděl hned za minutu vyrovnáním), ale ve druhé třetině jsme vykročili k prvnímu vítězství po třech nepovedenách zápasech. Dvě slepené branky vstřelil Radek Zmátlo. Vedli jsme 3:1, ale devět vteřin po buly kapitán hostí Vaněček snižil na 3:2. Tím ale Vršovice skončily, naopak OHF pokračovalo v kanonádě (Smeták, Kičerka, Nosek, Vokál, Bradáč).
    Bylo to naše druhé nejvyšší vítězství. Na podzim jsme ještě nastříleli devět branek Butherům a sedm Hokejce.

O víkendu ztratil Kert Park další body, vždy kvůli brankám inkasovaným v první třetině. Nyní máme na prvním místě náskok jednoho bodu a utkání s Butchers k dobru.

Krize pokračuje...

(14. dubna) Na jaře se nám nedaří - ze sedmi utkání jsme vyhráli jen dvě. Naši nevyrovnanou formu jsme opět dokázali o víkendu, kdy jsme nejprve s druhým Kert Parkem sehráli další remízový zápas (3:3), abychom v neděli prohráli s posledním béčkem Hokejky. Na čele tabulky se ale stále nic nemění, neboť Kert Park v neděli prohrál s Butchers. Do konce ligy zbývá ještě deset utkání a rozdíly mezi jednotlivými týmy se vyrovnávají. Čtvrtí Butchers ztrácí na první místo jen sedm bodů, Hokejka na postupové třetí bodů devět.

Obě naše utkání byla herně vyrovnaná, ikdyž jsme hráli s druhým a pak s posledním týmem. Obě utkání se také hrála na hřišti plném louží, což kvalitě hokejbalu dost ubralo. Sobotní utkání jsme odehráli na dvě obrany a tři útoky, v neděli nám ke stejnému počtu chyběl jeden hráč. V sobotu jsme prohráli kvůli dvěma hrubých chybám při rozehrávce, které soupeř potrestal gólem. V neděli se proti nám Hokejka vyhecovala a víc bojovala, výborně jí také zachytal brankář.
    Branky OHF s Kert Parkem Mach, Smeták a Vokál, branka s Hokejkou Vokál.

(23. března)
    V sobotu jsme sehráli nešťastný zápas s Crittery (1:2), kteří jsou pro nás opravdu nepříjemným soupeřem. Utkání jsme odehráli netradičně na tři útoky a sedm obránců, což je pro nás velmi neobvyklý počet. Zápas - také netradičně - rozhodoval jen jeden rozhodčí a na časomíře byl "civilista". Vedli jsme brankou Jakuba Procházky, pro kterého to byla pátá branka ve třech letošních utkáních za OHF. Na ni jsme bohužel za celý zápas již nedokázali navázat, ikdyž šancí (i "stoprocentních") jsme si vytvořili za zápas snad na deset gólů. Chybělo ale v koncovce více jistoty a soupeři také výborně zachytal brankář. Na jaře nám to ale nějak nestřílí, dali jsme 1, 3, 2, 2 a 1 gól.

Nyní máme dva víkendy volno, pokračujeme 13.4. s Kertem a 14.4. s Hokejkou, tedy se zbývajícími dvěma soupeři, kteří nás letos ještě neporazili.

Třetí porážku sezóny nám připravil Titan Vršovice, sobotní utkání skončilo 2:5. Vývoj skóre: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5. Obě branky OHF Jakub Procházka (v této sezóně celkem dvě utkání a čtyři branky).

V neděli už se překvapení nekonalo. Při hře na tři útoky jsme porazili Butchers 2:1, když jsme brzy vedli 2:0, ale náskok jsme zvýšit nedokázali. Utkání trvalo hodinu a půl, mimo jiné kvůli častému vylučování na obou stranách a problémům s časomírou (dvojité a odložené tresty). Soupeř snížil půl minuty před koncem utkání z trestného střílení, které bylo nařízeno za posunutí branky naším gólmanem. Protože jsme již v tuto dobu hráli ve třech, za přestupek proti pravidlům nenásledovalo vyloučení, ale právě trestné střílení. Butchers se v závěru pokusili snížit při hře šesti proti třem, ale vítězství jsme nakonec uhájili. Branky OHF Honza Sodomka (golfákem od modré) a Radek Zmátlo (první gól za OHF, když usměrnil do branky přihrávku z rohu od Zbyňka Kičerky).
    Omlouvám se za slabší aktualiaci vyplývající z mimořádné a déletrvající časové zaneprázdněnosti.

První jarní nula

Souboj prvního s posledním byl po první třetině vyrovnaný. Skóre otevřel v první minutě druhé třetiny ve svém premiérovém zápase sezóny Jakub Procházka. V polovině zápasu trefil Jirka Šubrt šibenici a bylo to 0:2. Poslední slovo měl opět Procházka, kterému se bekhendová přihrávka od pravého mantinelu tak nepovedla, až skončila za zády překvapeného brankáře Hokejky. Ta si v poslední minutě vyzkoušela hru bez brankáře, ale nulu nakonec Petr Sládek díky svému umění i nezbytném štěstí udržel.

Zápas tak skončil stejným výsledkem (včetně výsledků třetin), jako na podzim.

Hokejka.CZ "B" - OHF 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
    Branky:
    I.: -
    II.: 1. Procházka (Janda), 7. Šubrt (Vokál, Janda),
    III.: 4. Procházka (Mach)
    Vyloučení: 6:3, navíc Antoš a Kičerka 6 min.
    Rozhodčí: Adam, Štastný (ufff)
    Sestava OHF: Sládek - Šubrt, Sodomka, Kmoníček, Kičerka - Smeták, Vokál, Zmátlo - Mach, Procházka, Janda - Koryčan

První jarní zápas

OHF - KertPark 1:1. Bod jsme získali, neboť jsme hráli v šesti proti třinácti hráčům Kertu. Náš gól vstřelil po brejku Walda Fiala, v brance skvěle zachytal Radek Zmátlo.

Něco málo statistik po podzimu...

TÝMOVÉ STATISTIKY
  • Z celé ligy máme nejvíce vstřelených branek - 53, což je průměr 4,07 na zápas. V inkasovaných jsme druzí nejlepší s průměrem 2 na zápas, Kert Park inkasoval o jednu méně.
  • Z třinácti utkání jsme jich deset vyhráli (vždy max. 2 inkasované branky), jednou remizovali (tři inkasované) podlehli jsme jen jednou Critterům a jednou Butcherům (vždy 2:4). Výsledkem 4:2 v náš prospěch skončilo dalších pět utkání, čiliže poměrem 4:2 skončilo 53 procent našich zápasů.
  • Branku jsme nedostali jen v utkání s Hokejkou, ve čtyřech zápasech jsme inkasovali jednou. Desítka se nepodařila, nejvyšší vítězství bylo 9:1 s Butchers.
  • Zajímavý je pohled na skóre v jednotlivých třetinách:
    14:2 - 15:9 - 24:15. Obě "prvotřetinové" jsme inkasovali od Critters. Zdaleka nejvíce branek tedy padlo ve třetích třetinách.. prohráli jsme jen jedinou, a to poměrem 1:3 v nepovedeném utkání s Butchers.

INDIVIDUÁLNÍ STATISTIKY
  • Od počátku sezóny nastoupilo za OHF už 18 lidí. Vícenež polovinu zápasů (7) odehrálo 14 lidí.
  • Ani jednou nechyběl tradičně jen Radim Mach, který naposledy absentoval o víkendu počátkem dubna 2000. Celkem má již 51 ligových utkání v řadě, patří mu tak s přehledem titul Železného muže OHF.
  • Největším slušňákem je zase Zdeněk Kmoníček, který byl naposledy vyloučen 12. září roku 1999 v zápase s Malešicemi za "Nedovolenou úpravu výstroje". Pokud si vzpomínám, tak tenkrát Zdeněk nastoupil přes naše upozorňování na nutnost dlouhých kalhot v kraťasech, za což byl hned v první minutě rozhodčím skutečně vyloučen. Zda Zdeněk vůbec někdy během své kariéry fauloval se již zjistit asi nepodaří, neboť z naší první sezóny 98/99 nemáme zápisy. Náš první centr se také dlouhodobě drží na špici klubové produktivity a tabulky střelců - loni obojí vyhrál, předloni byl třetí a letos je zatím druhý.
  • Nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem je naše levé pravé křídlo Radim Mach (9+6 v 13 utkáních), nejlepším nahrávačem tradičně obránce Jirka Šubrt (4+7 v 12 utkáních).
  • Nejlepší průměr všeho pozitivního na zápas ale mají dva osmnáctiletí kladeňáci, Walda Fiala (5+6 v pěti zápasech) a Tomáš Růžička (2+3 v jednom zápase).
  • Naopak nejvyšší průměr trestných minut na zápas má Tomáš Nosek, který už stihl posbírat 12 minutových trestů, ke kterým v posledním utkání dostal dvě šestky, automaticky do konce a navrch odebrání registračky - vše za nevhodný slovní projev směrem k rozhodčímu.
  • Nejrychlejší naši branku vstřelil v čase 1:21 remízového zápasu s Critters Jakub Smeták. Nejrychlejší branku od začátku třetiny vstřelil na počátku třetí třetiny téhož zápasu Radim Mach, a to v čase 0:09. Nejrychleji od začátku třetiny jsme inkasovali 17 vteřin po začátku třetí části hry prvního utkání s Butchers.
  • "Nejpomalejší branku" vstřelil v osmé minutě třetí třetiny utkání s Critters (2:4) Walda Fiala.