Zesilte si bedýnky, klikněte, víc už nic!

Prakticky jedinou stanicí, o které má cenu mluvit, je ČRo-1. Jestli někdo víte o jiném rádiu, které vysílá česky o sportu, pak mi to napište, rád se nechám překvapit.
 

Úvodní stránka


Média a hokej
  Naše ČT
  N@VA
  Galaxie
  Internet
  Rádio
Společné akce
Co se chystá

Co už bylo

Fotoarchiv

OHF sobě
Ohlasy H. F.

Seznam OHF

Síň slávy

Plus/Mínus

Kukínko
Media a hokej

Hokejové přehledy

Zlatý fond OHF

Ledová židle

Pohled pod led

Stálé Odkazy

Píplmetr
Od 7.1. 1999
Vás tu bylo píplmetr
(unikátních IP)


Dopis Martina Šulce 18.12.2001

Vážení pánové,
se zájmem jsem si přečetl článek na serveru www.ohf.cz, který pojednává o zkrácení pořadu S mikrofonem za hokejem. Především mě zaujalo, že jsem v tomto článku několikrát citován, dokonce s odkazem na svou osobní stránku na serveru ČRo.
Nevadí mi, že Váš server odhaluje svým čtenářům mou podobu, ostatně s tím jsem souhlasil, když jsem ji nechal na web umístit. Překvapilo mě ovšem, že zcela anonymní zkratka "Roj" (nevím, kdo je ten pán, který se skrývá pouze za e-mailovou adresou) dokáže prezentovat mé názory.
Nevím o tom, že bych se s "Roj" někdy někde setkal, nevím o tom, že bychom spolu mluvili, možná je to proto, že bych asi "Roj" nepoznal, rozhodně ale vím, že se mi "Roj" jako "Roj" nepředstavil.
Mám své názory a dokážu je i prezentovat a obhajovat, jsem-li k tomu vyzván, ale nevím o tom, že by něco podobného proběhlo v tomto případě.
Pánové, chcete-li zastupovat hokejové fanoušky, začněte se nejprve chovat slušně. Pokud budete postupovat tímto způsobem, který bych si dovolil nazvat neetickým, těžko se s vámi někdo bude někdo bavit.
Navíc prosím nezapomínejte, že ne každý posluchač ČRo 1 - Radiožurnálu je hokejovým fandou a že ne každý sportovní fanoušek je zároveň příznivcem hokeje.
V článku se mimo jiné zpochybňuje, že přesun Sportovního magazínu je prodloužením sportu. Promiňte ale na to stačí matematické znalosti základní školy. Dosud se sportu ve večerním programu ČRo 1 věnovalo maximálně 350 minut za týden a to v případě, že se hokej hrál v úterý, v pátek i v neděli, jinak také pouze 185 minut, nyní to bude 385 minut každý týden. Připadá vám to jako zkrácení?

A nebo vás tento výpočet vůbec nezajímá, protože jediným správným sportem je hokej...
S úctou
Martin Šulc, zástupce šéfredaktora ČRo 1


Odpověď

Omlouvám se Vám, že jsem se do telefonu představil svým osobním jménem (doslova to znělo: "Roman Kučera z internetového serveru hokejových fanoušků OHF.cz").
Na půdě Internetu je všeobecný zvyk podepisovat se zkratkou, tento zvyk byl v dávnověku Internetu téměř výlučně dodržován. Já jsem zde pod touto značkou právě už od onoho dávnověku :-)
Většina pravidelných čtenářů mou identitu zná a nedělá jí to problémy.
Mám dojem, že kdybych se vám do telefonu představil jako "Roj", pojal byste ke mě počáteční nedůvěru, která by našemu rozhovoru neprospěla.

Věřím, že své názory dokážete obhájit a rád Vám k tomu nabízím příležitost na OHF, s mým názorem jste ovšem momentálně v ostrém rozporu.

O matematice se odvážím klidně s vámi polemisovat veřejně, ba i živě.

Roj

 

DALŠÍ RUBRIKY VĚNOVANÉ MÉDIÍM
N
 

Index médií

ČT a hokej

Nova a hokej

TV Galaxie a hokej

Internet a hokej

ČRo a hokej

 


www.hokej.cz
Připojte se ZDARMA!