Nova není televise, nova je nova...
 

Úvodní stránka


Vladimír železný kdysi slíbil, že nebude vysílat hokej, protože má proměnlivou délku, nedá se naplánovat konec! Svůj slib, bohužel, nedodržel!
Média a hokej
  Naše ČT
  N@VA
  Galaxie
  Internet
  Rádio
Společné akce
Co se chystá

Co už bylo

Fotoarchiv

OHF sobě
Ohlasy H. F.

Seznam OHF

Síň slávy

Plus/Mínus

Kukínko
Media a hokej

Hokejové přehledy

Zlatý fond OHF

Ledová židle

Pohled pod led

Stálé Odkazy

Píplmetr
Od 7.1. 1999
Vás tu bylo píplmetr
(unikátních IP)

www.antinova.cz


Zde je archiv starších článků, novější jsou na indexu Médií.

 

Udělení cen

(13.2.2000 xR) V sobotu se udělovaly tradiční výroční ceny pro nejoblíbenější tváře televizní obrazovky. Nás, hokejové a sportovní fanoušky, zajímaly především dvě kategorie. Cenu Tydýt pro nejlepšího komentátora si už po jánevímkolikáté v řadě odnesl virtuální komentátor Poulas, až za ním skončili skuteční komentátoři Petr Vichnar a Robert Záruba. Tedy všechno hokejoví komentátoři, pokud je tedy možné Poulíčka označit za hokejového komentátora. 
Zklamání přineslo vyhlášení pořadí nejlepších bavičů. Vašek Tittelbach by si za své tragikomické výkony při komentování MS medaili určitě zasloužil, ovšem nakonec skončil hluboko v poli poražených, zvítězil opět Petr N@votný. 

 Zvítězili jsme ! :-)

(Roj 7.7.99)
Byl to opravdu super zažitek: Dlel jsem v Šumavských hvozdech, daleko od civilisace, nemajíc žádné spojení s okolním světem, jedině Pegas tam fungoval, ale já jsem jej schválně vypínal přes celý den. Večer jsem si jej zapl a začaly naskakovat SMSky... a už jsem věděl i já tu bombu! Tak NOVA odtáhla s ostudou! :-) MS v hokeji se opět vrací na Českou televisi! Ještě jeden rok to nějak překlepeme s Poulasem a pak se budeme těšit na 30 zápasů, k tomu ještě přenosy s EHL, ostatně už jsme o tom zde psali. Doufám, že jste to oslavili stejně, jako my v Praze - včera po hokejbale se totiž šlo do hospody "U chcípáka" :-)

Tak měl Vovka nakonec pravdu, když vyslovil uznání naší superdiversní akci. Asi jsme ten odstín isolepy na transparentu zvolili opravdu správně :-)

Pomůže EHL odstranit MS z novy?

(Roj 22.6.)
Možná to nevíte, ale i ČT má pořad, kde se reaguje na připomínky diváků. Já ho pro sebe nazývám "Volejte sekretářce ředitele", protože se v něm, na rozdíl od novy, koukáme na sympatickou hlasatelku, která nikoho nepomlouvá... :-) A tam řekla, že se jedná o nákupu práv na MS 2001. Tak jsme trochu zapátrali, a zatím víme toto:

Marketingová agentura, která prodává práva, podmiňuje jejich prodej i nákupem přenosů z EHL - je prostě potřeba dostat na obrazovky i EHL. To je jistě chvályhodné a pro nás to zvyšuje naději, že bestie na nově nebudou mít zájem, protože by jim to lezlo do Esmeraldy. Nechápu, proč ta agentura nevymíní třeba i to, aby byla povinnost odvysílat alespoň 25 zápasů MS... bylo by vymalováno! Ale náš boj pokračuje a zvítězíme! :-)

Ve středu se toho stalo hodně

(Roj 9.6.)
Naše tolik oblíbená Rada pro rozhlasové a televisní vysílání jednala, až se z ní kouřilo. Vovka ji totiž zásobuje látkou, o jaké by se v normální zemi nikomu ani nesnilo :-)

1.) Rada konstatovala, že v případu "pirátského" vysílání z 5.6.(viz níže) skutečně Vávra nebyl v právu a tudíž ho Vovka odpojil správně. Mimochodem celý ten zcensurovaný pořad si bylo možné stáhnout na idnes, mě se to sice nepodařilo, ale dle Mishanka to bylo suché, Vávra tam vůbec o konfliktu nemluvil! Ten Vovka je přece jen srab :-)

2.)Rada zakázala vysílat "Volejte řediteli". Pokud Vovka opět nastoupí, hrozí mu milionová pokuta! Hmm, zajímavé, že najednou nesmí, a 5 let směl - copak se asi změnilo v naší zemi, že to najednou nejde? Je nový zákon? Nová Rada? Nová licence? Nikoliv, to je jen Kocourkov po česku, radisti opět prokazují, že své peníze berou za dlouholetou kvalitní a zodpovědnou práci. Abyste se z toho odeagovali, poslechněte si autentický důvod (mp3 160 kB), proč už pořad nebude pokračovat. Hezké, že? Poslal mi Kadlec (OHF#83)

Volejte Vávrovi 5.6.

(Roj 5.6.)
Přiznám se, že jsem čekal, že uvidím našeho Vovku, i když jsem byl přesvědčen, že hokej nebude na pořadu dne. Leč neuvědomil jsem si, že oním ředitelem už není Vovka, ale jeho od čtvrtka bývalý kamarád Jan Vávra, známý jako vedoucí zpravodajství!! A nastala komedie ála N@VA: Odjela klasická úvodní znělka "Volejte řediteli" a na obrazovce se objevil usměvavý Jan Vávra, nestačil se ani přivítat s diváky a náhle byl odstřižen, a na obrazovce se objevil text, že se jedná o pirátské vysílání. Text vydržel až do konce pořadu ve 12:30, takže ředitel ČNTS neměl možnost se nijak a k ničemu vyjádřit.
Ohlasy přišly velmi záhy... na Českém rozhlase vystoupila mluvčí Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a řekla, že že se situace řeší již několik týdnú, že Rada upozorňovala obě strany, že nemají nechat svůj spor proniknout do vysílání. Tímto incidentem se rada bude zabývat příští týden. 
Vladimír Železný:
"..vystoupil Jan Vávra a vydával se za ředitele TV N@VA, což není pravda... museli jsme zabránit porušení zákona..."
ČNTS:
"...v pořadu Volejte řediteli vždy vystupoval ředitel ČNTS..."

A opět vysvětlivky:
Vovka tohoto pořadu zneužíval několik let, a vždy se vydával za ředitele TV N@VA, kterým nikdy nebyl. Byl vždy "jen" ředitelem ČNTS (České nezávislé televizní společnosti)! Žádná instituce která se jmenuje "TV NOVA" totiž nikdy neexistovala. Držitelem licence je a odjakživa byla společnost CET21, které však v budově nepatří ani kancelářská svorka. Celou TV N@VA totiž rozjela americká společnost CME (sidlící na Bermudách - kvůli daním). CME potom vytvořila nový subjekt - ČNTS a jmenovala Vovku ředitelem. Takže všechna studia, zaměstnanci i programy patří CME. Dokud byl Vovka ředitelem ČNTS, choval se jako ředitel TV N@VA a on to byl, kdo vtloukal lidem do hlavy, že N@VA=ČNTS! Teď náhle otáčí a upírá právo vyjádřit se druhé straně. Potíž je v tom, že Vovka si to možná může dovolit, protože je většinový majitel společnosti, která drží licenci na vysílání, neboli CET21. Licence je Vovkův trumf, a jediný, kdo ho tohoto trumfu může zbavit, je Rada. Ta má ovšem na práci důležitější věci, než základní porušování licenčních podmínek. Například musí zakazovat videoklipy.

Doufejme, že budeme moci sledovat finále Stanley Cupu, než nastane situace, kdy Vovka bude vysílat jen textovou zprávu, že všichni jsou piráti a on je ředitel zeměkoule.

Přijde Vovka o licenci?

(Roj 1.6.)
Rada pro rozhlasové a televisní vysílání zahájila řízení, ve kterém hrozí Vovkově společnosti CET21 odejmutí licence! Důvodem je právě jeho exhibicionostické předvádění Volejte řediteli, však jsme o tom psali. Možná ti radisti čtou OHF :-)
Pobavila mě obhajoba Vovky: "U nás je svoboda tisku! Nemůžete nikomu zakázat, aby vyjádřil svůj názor! V každých novinách vycházejí úvodníky, kde redakce vyjadřuje stanovisko listu... bla, bla, bla..."
Vysvětlivky:
1.) Nelze srovnávat tištěné noviny a televisi. Zatímco papírové noviny může vydávat každý, kdo na to sežene peníze, v případě televise je to jinak. Jelikož v etheru je velmi těsno a zájemců o vysílání spousta, je všude na světě obvyklé, že ether je prohlášen za veřejný majetek. Kdo tento majetek chce využívat, musí splňovat určité podmínky, nejdůležitější z nich je nestrannost! Vovka tedy dlouhodobě zneužívá veřejného majetku k jednostrannému ovlivňování veřejnosti ve svůj prospěch. V případě jeho sporu s CME je to do očí bijící. Já osobně bych se zasazoval nejen o to, aby přišel o licenci, ale i o to, aby ho za to zavřeli!
2.)Úvodníky ve slušných novinách vyjadřují stanovisko redakce, ale nelžou! Vovka neustále někomu podsouvá úmysly, které nemá, vymýšlí si fakta, která jsou nepravdivá, s jediným účelem - poškodit všechny kolem. Je to nebezpečný demagog a bude-li stále pobíhat na svobodě, napáchá mnoho škody... posezení v chládku by mu rozhodně prospělo.. to má za ten hokej! ;-)

Možná zjistí, že potřebuje další miliardy a bude nás za tenhle článek žalovat. Ale Vovko, zkus nahodit vyšší sumu, co třeba 10(deset!) miliard?

Železný manifest

(Roj 27.5.)
Jak jsme si slíbili, do čtvrtka je to hotové! Podle vašich připomínek a mejlů jsem sestavil oficiální prohlášení OHF k situaci okolo TV N@VA. Tento Železný manifest je zde ve dvou podobách:
Jako HTML stránka - abyste si ji mohli snadno přečíst.
Jako dokument ve Wordu - abyste ho mohli vytisknout a šířit! Je velmi důležité, aby se ten dokument dostal mezi novináře! Tiskněte ho a šiřte, je žádoucí, aby se to stihlo do pátku odpoledne! Já sám se pokusím ho předat do různých redakcí, ale ve čtvrtek mám strašně málo času :-( Musíte mi pomoct, děláme to pro hokej! (a taky trochu pro sebe :-)) Kdo víte o nějaké redakci, agentuře, vezměte jeden výtisk manifestu, podepište ho za OHF a předejte! Teď musíme ukázat, co je to OHF!

Volejte šiditeli pohledem Aleca

(Alec 26.5.)
Sobotni show Zelezneho Volodi jsem snad prvne v zivote s napetim ocekaval. Ne, ze bych si delal iluze, ze z nej vypadne neco prekvapiveho, ba dokonce ze da zapravdu kritikum zpusobu komentovani a vubec prenosu hokeje na Nove. Nic takoveho. Ale to, co sem na vlastni oci a usi v sobotu po poledni videl a slysel, me celkem vyrazilo dech.
Prohlaseni "pres vsechnu kritiku se na hokej na Nove divalo pres 88% lidi u televiznich obrazovek" nijak nevybocilo z klasickych Novackych mezi, kdy  Nova slovy pane Zelezneeho bez skrupuli vydava cizi uspech za svoji zasluhu (jakoby Vaskova kosile pritahla k televizim nejaky ten dalsi milion divaku) a nijak se nezatezuje nad
faktem, co jineho nebohym fanouskum zbyvalo. Tomu se musi alespon prumerne inteligentni clovek jen pousmat.

Jak jsem rekl, to nejlepsi (nebo nejhorsi) melo teprve prijit. Slovum o "dokonale a predem organizovanych" akcich proti TV Nova, pri kterych se Voloda ocividne rozcilil, chybel jen dodatek..."rizenych diversnimi imperialistickymi sionistickymi anglo-americkymi rozvedkami". Nevim jak vas, me docela zamrazilo...kde jen jsem uz podobne vyroky jen slysel ? Nebylo nekdy za dob Gottwaldu na namestich a pomniku Rudych Armad ? Ano, je pochopitelne, ze pan Zelezny brani sve ditko Novu pred vsemi, kteri si dovoli proti ni nejakym zpusobem vystoupit. Je prece jeho (zatim). Ale zpusobem naprosto otresnym a odsouzenihodnym, ktery urazi ty, co prisli demonstrovat svou nespokojenost pred budovu TV Nova - vzdyt jen projevovali svuj vlastni nazor !
Korunu vsemu nasadilo prohlaseni "ale my uz jsme si zpetne pres internet nasli, KDO oranizoval demonstrace, KDO ty lidi instruoval"...co k tomu vic rict. Ze nekdo prohlasi  neco takoveho v roce 1999 je neskutecne, priserne, strasne !!! Bohuzel, Volodovi se nejspise za tyto zvasty nic nestane a nevim, jaka moc by jej primela k tomu, aby hokejove mistrovstvi sveta opustilo obrazovky TV Nova.

Pan Zelezny se v jedne casti sveho vystoupeni recnicky otazal, zda nas neco nenapadlo, vidouc slavny plakat "Uz nikdy hokej v TV Nova". Napadla me jedina vec - opravdu, UZ NIKDY VICE !!!!

Proč vlastně nova "kazí" hokej?

(Roj 25.5.)
Už se pomalu mezi fanouškovskou veřejností ujímá pokřik "Nova kurví hokej". Není to sice jazykově vytříbené, ale všichni víme, že sborové pokřiky musí být stručné a úderné :-)
Tento pokřik však vystihuje vše velmi přesně...

Začněme zeširoka.
Všichni víme, že hokej je drahý sport, postavit stadion, udržovat led, nakoupit výstroj, to vše stojí hodně peněz. Proto zatím hokej nedosáhl takové celosvětové proslulosti, jako fotbal. Ovšem ani v zemích, které jsou ekonomicky silné, není hokej tolik populární, jak by si zasloužil. Jedním ze způsobů, jak tomu napomoci, je prosadit hokej do médií, aby se na něj diváci naučili dívat, aby si děti braly za vzor úspěšné hokejisty. Je to práce nelehká a dlouhodobá, výsledky se dostavují za mnoho let. Přesně to se podařilo udělat v USA - původně ryze kanadský sport se rozšířil na celou severní Ameriku.
V Evropě se o toto má starat IIHF (nikoli zatím OHF), v čele s pologramotným zubařem Faselem. Od člověka, který považuje Leningrad a Petrohrad za 2(dvě!) různá města, a který po 6 (šesti!) letech nezaregistroval rozdělení Československa, nemůžeme čekat zázraky. Koncepční práci už vůbec ne... jsme tak svědky takových faktů, jako změny pravidel po kubánsku. Není proto divu, že podobně postupuje při prodeji vysílacích práv, prostě dá exklusivitu tomu, kdo dá víc, byť by to byla televize, která vysílá jen dvě hodiny denně a ještě k tomu černobíle.
Krátkodobě tato politika možná přinese o něco víc peněz Faselovi a jeho klice, ale z dlouhodobého hlediska to hokej poškozuje. Každý rozumný hospodář ví, že zpočátku se musí investovat, popřípadě vydělat méně, aby se v budoucnu mohlo vydělat více. Jenže Fasel ví, že jeho budoucnost je bůhvíjaká a o hokej mu vůbec nejde.
A tak se stalo, že hokejové MS dostala N@VA.
Tato televize pro závisláky na sobě samé s hokejem naložila stejně, jako s Dallasem, Esmeraldou nebo jiným artiklem. Něco milostivě zařadila do svého plánu, připravila si omluvné titulky, že Esmeralda se odkládá, narychlo si našla nějakého hračičku, který vyplodil první rok branku s n@váckými puky, další rok virtuální studio, narychlo instruovala komentátory, aby si přečetli něco o základech hokeje a odvysílala přenos. Víc nic. Jen sledovala píplmetry, aby si dokázala, jak je dobrá.
Vzpomínáte si, jak vypadalo Nagano v podání ČT? Ať jste si pustili televisi kdykoliv, věděli jste, že probíhá olympiáda... prostě to byl svátek! Když jste nestihli přímý přenos, věděli jste, že bude několikrát záznam, že budou komentáře, rozbory, rozhovory, prostě byli jste IN!!! Jednoduše plnili svou zpravodajskou povinnost, s profesionálním přehledem.
Kdo na nově nestihl přímý přenos, měl smůlu - hokej v tu chvíli přestal existovat, nova má přece na práci důležitější věci! Hokej zmizel z obrazovky. Příznačné je, že zpravodajství o hokeji dávali - po půlnoci!!!
K pláči byl Vovkův argument, že dávají přece stejně hokejů (13), jako dávala ČT na prvním programu. A nova přece nemůže za to, že nemá 2.program. To je fakt vrchol!! Vovko, nás ale vůbec nezajímá, kolik máš nebo nemáš programů - my chceme vidět HOKEJ! Jesli nemáš na to, abys nám ho odvysílal, tak ho nech odvysílat někoho, kdo to dokáže!

Tento způsob presentace hokeje, kdy je brán jako nutné zlo, kdy ho komentují neschopní komentátoři, kdy nákup vysílacích práv slouží jen k tomu, aby nemohl vysílat někdo jiný, ten hokeji škodí!!!

Proto budeme i nadále skandovat a šířit ten krásný pokřik, kvůli kterému museli nováci zkrátit zpravodajský vstup z oslav na václaváku:

Nova kurví hokej!!!
Nic výstižnějšího vymyslet nelze.

Volejte řediteli 21.5.

(Roj 24.5.99)
Pro skalní alergiky musím vysvětlit, že na nově se každou sobotu vysílá pořad, v němž exhibicionista Železný hustí do lidí nejrůrnější lži a pomluvy, aniž by poškozená strana dostala šanci se bránit. Přes toto fatální porušování novinářské etiky mu to již více, než 5(pět!) let prochází a Rada pro rozhlasové a televisní vysílání k tomu mlčí. Nechápu sice, k čemu potom ta Rada je, ale to je jiná věc...

Nejdřív si to poslechněte, stačí i ta méně kvalitní verse, nebo si to přečtěte.

No, pan Železný je opravdu vynikající demagog, to klobouk dolů, všimněte si, že se ani jednou náznakem neotřel o skutečnou podstatu problému! Prý nám vadí to, že se místo "národní" hymna má říkat "státní" hymna, že nevíme, co znamená slovo "virtuální" a podobné nepodstatnosti. Navíc za každým negativním ohlasem okamžitě přidá jeden positivní, aby divák okamžitě zapomněl, čeho se připomínka týkala, takže podvědomě máte pocit, že nespokojenci jsou nějací vyšinutí blázni... -tuto techniku je možné se naučit na špičkových manažerských kursech, ale potřebujete k ní mít i talent. To Železný má, jinak by nebyl zastával svoji funkci. 

My zas máme talent nenechat se tím zblbnout :-)

Je poučné sledovat, jak Železný náhle dokáže přejít do kajícného tónu a omlouvat se, že to dělají teprve dva roky... Představte si, že spadne letadlo společnosti XY a letecká společnost XY se všem omluví, že to dělá teprve dva roky, zatímco třeba KLM už to dělají 40 let. Takže sorry, milí pozůstalí, pohřeb obětí zatáhněte sami ze svého!!!

Železný totiž vytváří mýtus, že hokej je tady vlastně jen proto, aby nova měla co vysílat a zlepšovat si rejtingy. Pane Železný, opak je pravdou!! TV nova pouze dostala příležitost a úkol zprostředkovat nám, divákům, tento jedinečný zážitek, který existuje objektivně a nezávisle na existenci vaší televise! A tento úkol opět nesplnila jak po stránce kvalitativní, tak kvantitativní!

Hokej prostě není totéž, co Kolotoč nebo Novoty, které si každý může zapnout nebo vypnout podle svého vkusu a o nic nepřijde, maximálně tím sníží Železného rejtingy. HOKEJ je společenský fenomén, je to náš národní sport, je to sport č.1(jedna!). Máme nezadatelné právo být o hokeji informování co nejkvalitněji a nejšířeji! Pokud kterákoliv televise není schopná nám toto právo zaručit, budeme své právo hájit všemi legálními prostředky. Poněvadž instituce k tomu určené svoji funkci neplní, musíme být o to aktivnější my, prostí fanoušci.

Pane Železný, vaše veřejně presentovaná lživá spekulace, že jsme nějaká paranoidní skupinka odpůrců TV nova, nás uráží! Vámi ovládanou televisí většinou upřímě pohrdáme, ale do doby, než jste ukradli hokejové MS, jsme vás jen ignorovali! Nyní se jen snažíme věci napravit a jakmile bude hokej zase normálně přístupný na obrazovkách, jak tomu bývalo do roku 1998, budeme vás opět pouze ignorovat. Doufám, že tato doba nastane co nejdříve!

Další postřehy k Železného exhibici připojil Sojka.

I Bláboly se vyskytly

(21.5.)
Iport většinou píše rozumně, ale někdy jsou jeho autoři ochotni napsat sebevětší bláboly o věcech, o kterých nemají ani páru. Například Jiří Dědeček.
A Mishanek mu poslal naprosto vyčerpávající odpověď. No a kdybyste četli, co odpoveděl autor, to ani nemá cenu otiskovat. Je to <píp>... 

Poulíčkovy brebty

(14.5.)
Některé nesmysly, kterými nás častoval poulíček během TV přenosů. To kdyby někdo nechápal, co proti němu máme :-) Čtěte zde !

Maxička provedla anketu o tom, co si mladí lidé myslí o n@váckých komentátorech.

Nova a MS'99

(Sid 10.5.)
Tak tu máme podruhé MS v hokej přenášené televizí N@VA ... Jak to vypadá oproti loňsku ?

Myslel sem si že názory nemůžou být kladné, ale dnešní Volejte řediteli mne až dojalo, jak nějaký býval juniorský reprezentat děkoval virtuálnmu řediteli za skvělé zprostředkování, za baječné virtuální studio, za báječného Bártu, prostě .. Zase je N@VA nejlepší jako vždy pochopitelně .. Sice přiznal i několik záporných ohlasů ale nad nimi vcelku mávl rukou a řekl že až budou vysílát deset let, že už nikdo nebude říkat že jsou špatní .. Už při první chvále mne přeběhl mráz přes záda, ale po tomhle oznámení sem cítil že mrznu .. Ještě dalších 10 let ? 

No jak vypadá vlastně letos slavné VIRTUÁLNÍ studio a přenosy vůbec ? Vždy prudce elegantní Václav Titlbach, kteý jak někdo vtipně podotknul, nevypadá jako moderátor VIRTUÁLNÍHO studia, ale jako moderátor televizního pořadu „MY MÁLO JÍME" :-)) Václavovi patrně někdo vysvětlil význam slova VIRTUÁLNÍ, a hned po té se dozajisto stalo jedním z jeho nejoblíbenějších .. Docela se to ke sportovním moderátorům planety N@VA hodí .. Oni nejsou skuteční komentátoři, oni jsou VIRTUÁLNÍ ..  Rozbory při kterém používají svítící puk televize N@VA, to je také kapitola sama pro sebe .. Moc hezke .. Osvetlovani a zvyrazňování hráčů, rozklepaná ruka elektronicky ukazuje dráhu puku .. Proboha N@váci .. Přece nejsme slepí ! .. 

A Pavel Poulas ? Tento vítěz anktey nejlepších sportovních komentátorů, to je hvězda ... Jeho vřískání při gólech které jsme nasázeli v tak veledůležitých zápasech proti Japoncům a Rakušanům, při kterém tuhne krev je snad z jiného světa :-) ..

Několikrát opět perlil výroky „Málem ho trefili do hlavy" po té co Japonec upadl skoro do bezvědomí po zásahu pukem někam do obličeje ... Při signalizované naší výhodě, radostně zavřeštěl „Čechmánek míří na trestnou lavici" .. V zápase s Ruskem se mnohokrát nedokázal vyrovnat se změnou v naší brance, kde neustále viděl Romana Čechmánka .. Pletl si druhou a třetí třetinu .. To bylo jen namátkou ..

Poulíčku .. čoveče chlape .. proč se na to nevy<píp> . Stojí ti to za to, takhle se ztrapňovat před celým národem ? .. Proč řveš jak smyslů zbavenej ?

Zkrátka a dobře, TV N@VA nám opět připravila nevšední hokejový zážitek na který se fanoušci těší celý rok ... Když se rozhoduje o našich čtvrtfinálových soupeřích a vrcholí výborný zápas mezi Ruskem a Finskem, naši diváci můžou obdivovat hloupost Luďka Soboty ... Čvtfinálový zápas naší skupiny, když hrají Slováci se Švédy opět nevidíme, jelikož se u obrazovek obyvatelé planety N@VA baví raději u Hospody a podobně ..Že v neděli hraje Kanada s Amerikou ? Nebo Švédsko : Rusko ? Nezájem .. Všichni přece chtějí vidět Modelky a Princeznu Daisy .. V pondělí jakbysmet .. V zápase Slovensko : Rusko půjde určitě i o náš postup, o naše umístění ..
Esmeralda má přednost .. Poulíček má ještě tu drzost před zápasem s Rusekm, se rozplývat jaký to byl skvělý zápas .. To asi aby nás naštval, že sme místo toho dostali naservírovaného toho Sandokana ..

Všem kteří nechtějí žít na planetě N@VA doporučuji nový Reflex (Nicolas Cage na úvodní stránce) a jeho Zeleného Raula :-)))

Tak Nováci, jenom doufáme že v Rusku to bude na vašich obrazovkách naposled ... Fakt ! Fakt to už nedělejte .. Nemá to cenu, neumíte to, vykašlete se na kupování práv a otravování hokejového svátku lidem, co mají hokej rádi a chtějí si ho vychutnant .. 
Dyť i kdyby jsme se smířili s virtuálníma komentátorama, nesmíříme se s tím, že místo hokeje, vídíme Sandokana, tygra z Monpračemu, Luďka „IQ" Sobotu nebo Hospodu .. 

Virtuální povídku k hokeji na N@vě poslal Kirjat.

Dopis nově od TDK

(TDK 28.4.)
Nepisi vazeni, nebot si vas nevazim. Svym diletantismem a honbou za penezi z oblasti, o kterych nic nevite, pripravujete nas, hokejove fanousky, o jedinecny zazitek, ktery se jmenuje Mistrovstvi sveta v hokeji. Chapu ze prumerny novak, ktery sleduje vase hloupe serialy, nebude sledovat zapasy jako Svedsko-Finsko a podobne, ktere proto nevysilate, ale kvuli tomu byste o tyto zapasy nemuseli pripravovat nas, kteri se na hokej v televizi divame s laskou,  ne kvuli nude jako vasi divaci, kteri si nejsou schopni jinou zabavu obstarat. 
Doufam, ze ratingove vysledky z letosniho MS budou pro vas natolik ubohe, ze si sve budouci aktivity v teto oblasti odpustite a vasim radoby komentatorum nechate komentovat tak akorat vase kolotoce a podobne ubohosti, kam ovsem take koneckoncu patri. 
S pozdravem jiz nikdy hokej v TV N@va!

Tomas Drgo, Kralupy nad Vltavou

Grammy

(Roj 7.3.)
V sobotu 6.3.odvysílala TV nova nejlepší pořad za posledních 5(pět!) let!!!! Opravdu jsem tentokrát nelitoval, že nejsu v restauraci! :-) Jednalo se o vyhlášení cen hudební akademie '98. Hosté byli Andrea Bocelli, Cher, REM - to se jen tak nevidí! Potěšující bylo, ze například Lunetici a Daniel Hůlka zcela propadli, zatímco Dan Bárta, Sexy Dancers a Lucie to vyhráli. A nejlepší píseň - náš Medvídek! :-)
Kromě toho nefalšovaně živé vystoupení REM bylo prostě strhující - i výborný moderátor Horáček ztratil na chvíli řeč, jak byli skvělí! A korunu tomu všemu nasadil David Koller z vítězné skupiny Lucie, když na adresu Železného a novy prohlásil, ať si trhnou nohou - bez krve!!!! WOW! To je zcela v duchu našeho transparentu, který tentokrát v Norsku na ty obrazovky dostaneme, ať to stojí, co to stojí :-) Ten transparent znáte z uvítacího obrázku nahoře vlevo.
Naše nadšení ilustuje fakt, že hned po skončení jsem volal Sidovi a ten měl obsazeno, nebot již živě telefonoval na toto thema s dalšími, kdo to viděli :-)
Alec navrhuje, aby se David Koller stal čestným OHFákem se všemi přináležejicimi poctami a navždy zapsán do zlaté knihy OHF... souhlasím!
 

Power-Play

Vážená TV NOVA...
Včera jsem si omylem pustil váš pořad Power-play, a znovu jsem se ujistil, že sledovat "nejlepší stanici" je skutečně zábava. Kromě neuvěřitelně zkomolených jmen pobavil i Václav Tittelbach, který poté, co se na obrazovce objevil titulek s počtem bodů, kterých dosáhl ve své kariéře Gretzky, a vedle číslo Gordie Howe, řekl: "Gretzky zastínil i takového velikána, jako je Howe. Zatímco Gretzky má výrazně přes dva body, Howe pouze jedna celá osmset padesát."
Dovoluji si upozornit, že 1,850 neznamenalo průměr nebo něco podobného, nýbrž počet Howem získaných bodů. A i kdyby to byl průměr, tak ne JEDNA CELÁ, ale správně česky JEDEN CELÝ bod. Takže ač je pravda, že Gretzky ve své kariéře opravdu získal výrazně víc, než dva celé body, zase jste se pořádně sekli. Dobře vám tak, prezidenti vesmíru.
      Tomas

Ještě si můžete přečíst přepis diskuze na četu, která se týká změny termínu powerplay.

MS 98

Poctivě jsme sbírali Václavovy a Poulasovy perly a TADY jsou všechny pohromadě...

 

DALŠÍ RUBRIKY VĚNOVANÉ MÉDIÍM
N
 

Index médií

ČT a hokej

Nova a hokej

TV Galaxie a hokej

Internet a hokej

ČRo a hokej

 


www.hokej.cz
Připojte se ZDARMA!