HOKEJOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ:

Hokej v Krkonoších

Přímo od našeho vrrchlabského zpravodaje Qjetáka!!                                                                                                                                                
 

Úvodní stránka


  Text neprochází jazykovou korektůrou.
Hokejové přehledy
Hok. týden
Mapa světa
Čes. soutěže
Turnaje
Osobnosti
Č a S venku
Amerika
Společné akce
Co se chystá

Co už bylo

OHF sobě
Ohlasy H. F.

Seznam OHF

Síň slávy

Plus/Mínus

Kukínko
Media a hokej

Hokejové přehledy

Zlatý fond OHF

Ledová židle

Pohled pod led

Stálé Odkazy

Píplmetr
Od 7.1. 1999
Vás tu bylo píplmetr
(unikátních IP)

 

Po nedělním debaklu v Novym Městě si v poslednim zápase v tisíciletí Verchlabáci udobřili diváky.

Tak ale začnu od neděle. V tendlencten vosudovej den zajeli naši borci do Novýho Města. Jesliže sem psal, že čekám prohru, tak sem eště netušil, jak krutě se moje proroctví vyplní.
Naši citelně oslabeni v obraně vo marody Mrkvu, Buška a Lochmana nastoupili na led s Ivanem Houdou v obrane. Ten ještě loni hrál beka, ale letos se přesunol na post trenéra.
Ani přes jeho srdnatý výkon nedokázali Vrchlabáci zachytit nástup domácích ve druhé třetině a dostali kotel v podobě výsledku 3:9. Za nás se trefil 2x Kucharčík a 1 Cerman.
Ale opustim tajto téma a budu se dám věnovat včerejšímu zápasu s Trutnovem.

V naši sestauje se opět vobevili Lochman, Bušek a Mrkva a bylo to znát. Naši tlačili, ale ne a ne se gólově prosadit. Šili sme do nich jak na Quadal canallu, ale nic. Trutnovský občasný výpady končili na výborný obraně. Roman Vrcňata si na puk poprvý šáhnul v čase 8:25.
Potom se ale štěstí usmálo a spadlo to tam. Z pravýho kruhu střílel Žďára, před brankou tečoval Cerman a bylo to 1:0.
Potom se ale zase hrálo jako předtim. Trutnov vobčas pohrozil, ale Vrňata byl pozornej.
A tak zkončila peruní třetina..teda 1:0 My sme šli do hokejky asi ve 18. Minutě a dostnás pobavil jede vožrala, kerej za styvu 1:0 volal "deset, deset"

Do druhý nastoupili Trutnovští s věčim nasazenim, ale nic z toho nebylo. Zápas byl značně ovlivněn výkonem troky rozhočích Votroubka – Samka, Stránskýho, kerý si taky vysloužili pokřiky typu "Heja, heja, vy kokoti traja", "Na ledě se pase pruhovaný prase" atd.
Ve skvělé divácké atmosféře (1100 diváků) se hrál pěkný vyrovnaný hokej. Při nesmyslném vyloučení našeho Kucharčíka a dalším Mrkvy sme hráli oslabení 5:3. To bylo v 18. Minutě. Trutnovák vyhrál buly, posunul obráncina modrou,m ten si popojel mezi kruhy a vypálil. 1:1.

Ve třetí třetině se hrál krásnej outočnej hokej, který nechal vyniknout oboum brankařům. Stav 1:1 trval do 15. Muinuty. V čase 15:12 se utrhnul na modrý Kuchla a jel sólo na gólmana. Byl však zezadu zahákovan a rozhodčímu nezbývalo nic jinýho, než písknout a zkřížit ruce nad hlavou.
Na trestný střílení se rozjel Jiří Jakubec. Stadión Hučel a přidával na hlase, jak se Jirka blížilk brankaři. Ten si vyjel až mezi kruhy, couval tak metr a čekal vod Jakubce jako vod outočníka blafák, ale ten ho nekompromisně proštřelil. Diváci šíleli, Jakbec se uklonil..prostě supr. Takže to bylo 2:1.
V 18. Minutě si vzali Trutnovský tajm. Po něm hrálo Power play. Ale netrvala dlouho (upozorňuju, že hráli 6:4) Na modrý dostal přihrávku Klinger a s ním ujel Pistulka a Jakubec..takže tři na prázdnou branku.Před brankou byl první Jirka Jakubec. Dostal nahrávku vod Pistulky, puk si zastavil,votočil hokejku a kulečníkovým stylem doklepl do prázdný kisny. 3:1.
Potom se vrátil do branky "Pouštěěěěěěěč" gólman Trutnova.
Na tabuli svítilo 19:36. Kucharčík zavezl puk z levé strany k brance. Moh to zkusit, ale chtěl to ješže vykrášlit zpětnou přihrávkou na najíždějícího Bartoníčka. Ten ale bombou pouze orazítkoval tyč. Odražený puk se dostal na modrou k obránci Lochmanovi. Ten napřáhnul a vohromnou bombou stanovil skóre na 4:1.

Takže tak skončil poslední hokej v tomdle století. Do finálový skupiny postupuje Vrchlabí, Dvůr, Nový Město a Jaroměř.

Tak čau

Qjeták, 22.12.2000

 

Krkonošský hokej na OHF
N

Sedmá část

Šestá část

Pátá část

Čtvrté kolo

Druhé kolo

První kolo

Preview nové sezóny 1. VčHL
 

www.hokej.cz
Připojte se ZDARMA!