Vás tu bylo píplmetr
(unikátních IP)

HC Vrchlabí hledá soupeře

Ve čtvrtém kole I. VčL přijel mezi vrchlabský manťáky soupeř z Jaroměře.

Jako dycky, začali Vrchlabáci drtivým tlakem, a jako vždycky ho korunovali gólem. V čase 2:36 napřáh vod modrý Honza Srnský a prostřelil dělovkou všechno, co mu stálo v cestě.
Ale soupeř nesklonil hlavu a bojoval..avšak všechny jeho snahy byli marný. Jako třeba střela Měsíčka ve 12. minutě, kterou v leže vykopl pravým betonem domácí gólman Roman Vrňata.
V 17. minutě mě někdo poklepal na rameno a řek: "Už je čas, musíme jít." Tak sem řek: "Tak jo..." A šli sme do Hokejky.

V druhé třetině se pokračovalo v rychlém tempu. A jako vždy hra nabírala na tvrdosti. A tak se trutnovský rozhodčí Vávra měl co vohánět. Při přesilovce se podařilo domácím vyvolat dokonalou paniku řadách hostí a po zmatku brankovišti, kdy zmatenej brankář nepochopitelně vodjel skoro mezi kruhy a strčil do brány obránce Fejfara, kterej absolutně nevěděl vo do de, skóroval za domácí Kucharčík. Takže 5:26 – 2:0.

A zase se hrálo a vylučovalo, rozhodčí házel "panenkama" na všechny strany, třeba dal vosobák za to, že Jaroměřák hrál asi 2 sekundy bez helmy, nebo za opravdu nádherně nafilmovanej pád útočníka Petrů. Byl to takovej Vodpíchnutej Ritbergr s trojnou otočkou vzad kolem ramena za stehno zakončený snaživou bolestivou grimasou v jeho xichtu. Gdyž viděl, že setřel, tak vstal, oprášil ze sebe ledovou tříšť a jel sedět za bujarého povzbuzování vrchlabskýho kotle " Koukej mazat! Koukej mazat!"

Na tabuli svítilo 15:23, když u mantinelu vybojoval puk domácí kápo Aleš Cerman, nahrál mezi kruhy najíždějícímu Kucharčíkovi, ten svým druhym gólem zvýšil na 3:0. Hosté se nevzdali a vrátili nám to aj s ourokama. V čase 15:53 využil drobné zaváhání domácí obrany Jaroměřák Borůvka a snížil na 3:1. Vrchlabští si vybrali svou černou minutu a v čase 16:50 snížil na rozdíl jedinýho gólu Novák. 3:2.

Pak sem šel pro změnu do Hokejky:-) kouknul sem se na tipy na tentozápas a docela sem se pobavil sázkama jistýho "TÁTY", kterej napsal čtyři výsledky: 15:3, 16:0, 12:3 a 20:0 :-) Tak co "Táto" ? osum pětek hajzlu, co?:-)

Ve třetí třetine se hrál vyrovnanej hokej, který vyzdvihoval umění obou brankářů, přestože ho 1200 diváků nazývalo Polelnicej:-) Ne jednou se taky volalo: "Róóóóman Vrňata!! !!!! " a ten svým osobitým mávnutím lapačkou dával na vědomý, že jako děkuje..ale spíš to vypadá, jakoby řikal" "Ale děte.."

Hrálo se rychle a tak se čloujek ani nerozkoukal a už se vodpočítávalo posledních 10 sekund zápasu.

Siréna, děkovačka, odchod do hokejky, piviště...atd....

Takže po třech vodehranejch zápasech maj Verchlabáci plnej počet 6ti bodů a vedou tabulku I.Vč.L – sever.

Ve středu jedou do Jičína, kterej je druhej pouze rozdílem skóre, ale má vo zápas navíc. Je teda možný, že se bude hrát hezkej gokej.