Ohlasy Hokejových Fanoušků 1998-1999Když jsem někdy koncem loňska kliknul v menu na našich Ohlasech na tlačítko "Starý gestbuk", ani jsem nedoufal, že se nějaká stránka načte, čekal jsem, že ten odkaz je slepý, že už přece ten rok starý gestbuk nemůže existovat.

Kupodivu tam byl furt. Začal jsem číst příspěvky z pradávných dob vzniku OHF (červenec 98), a že mě hned tak něco nerozhází, tak tohle mě fakt dost vzalo. Zíral jsem na obrazovku, četl první zápisky do gestbuku a skoro jsem při tom slzel dojetím :-) Možná si řeknete, ten xradis je slaboch, nic nevydrží, no ale uvidíte sami :-)

11. února 1999 Siďák zprovoznil novou návštěvní knihu v podobě podobné té, jak ji znáte dnes. Příspěvky začaly příbývat, většinou několik denně, někdy i pár desítek denně.

Od toho 11. února, kdy vznikl nový gestbuk, do 31. prosince 1999 jsme do gestbuku zapsali 1058 ohlasů. Celkem je toho přes 500 kilo textu. Aby se vám to líp stahovalo a četlo, rozdělil jsem to do čtyřech částí: od února 99 do půlky dubna 99 (50 kB), od půlky dubna (od prvního příspěvku k MS) do konce srpna (160 kB), od září do půlky listopadu (kdy JCB oznámil že Silvestr na Lipně nebude - 150 kB), a čtvrtá část je zbytek roku (200 kB).

Kdyby vám někdy příspěvek připadal nějaký divný, tak pokud to není sníženým obsahem krve v alkoholu pisatele, je to tím, že dříve byla při zápisu kladena otázka "Kterému týmu fandíš" a odpověď se pak objevila za "Klub mého srdce" - čili je to v jiném pádě. (Totéž bylo s "Co nám chceš napsat?" a "Komentář"). Ale to je jenom detail...

Ještě malá poznámka pro méně bystré - čte se to netradičně odshora dolů.

Kdybyste měl někdo čas, tak by možná bylo dobrý udělat něco jako The Best of Gestbuk, tedy výběr pár desítek nejlepších příspěvků... někdy je to jenom taková vata, ale občas se objeví nádherná perla - však uvídíte :-)

Tak tolik kecy na úvod, TADY je link na první Ohlasy H. F.